Jesteś przeciwko ABORCJI? – Jutro 16 Polaków popełni samobójstwo – co zamierzasz z tym zrobić?

https://www.tvp.info/18959921/16-polakow-dziennie-popelnia-samobojstwo-ginie-wiecej-osob-niz-na-drogach
Rozrywka – działalność mająca na celu dostarczenie przyjemności poprzez relaks.

Jaka postawa wynika z niewiedzy i czy opinia publiczna może się mylić?

Substancje te umieszczane są wraz z resztą związków działających na ośrodkowy układ nerwowy (poza alkoholem, nikotyną, kofeiną i lekami) do grupy substancji o nazwie „narkotyki”, co określa je jako szkodliwe, uzależniające i bez potencjału terapeutycznego. Taka postawa wynika jednak przede wszystkim z niewiedzy.

Terapia Szokowa

„Niektóre badania pokazują nawet, że regularne użycie psychodelików zmniejsza ryzyko problemów psychicznych i psychiatrycznych hospitalizacji.”

„Terapia szokowa”,
czyli agoniści receptor 5-HT2A w leczeniu
depresji i lęku

LOVE YOU <3

JAK AMEN W PACIERZU.

POTĘGA NIEŚWIADOMOŚCI

Miałem kiedyś przygodę, brałem wtedy udział w eliminacjach do programu BAR emitowanego w telewizji. Byłem we Wrocławiu. Do sali, gdzie była komisja eliminacyjna wszedłem ja, jakiś chłopak i dziewczyna.

Po wyjściu z sali ta dziewczyna, która była z nami rozpłakała się, ponieważ uważała,że została potraktowana przez komisję eliminacyjną w naprawdę paskudny sposób.W gruncie rzeczy nikt poza nią tego nie widział, ale ona była przekonana, że została upokorzona i nigdy więcej nie otrzyma takiej szansy, aby się pokazać w TV. Płakała później przez pół nocy, kiedy siedzieliśmy na dworcu PKP czekając na nasze pociągi. Siedzieliśmy razem we trójkę przy stoliku, a ona użalała się nad sobą.

Miałem przy sobie książkę o niezwykłych zbiegach okoliczności i o tym, że marzenia się spełniają. Książka w stylu “Moc podświadomości” ale nie pamiętam jaki to dokładnie był tytuł. Dałem jej książkę i powiedziałem, że przyniesie jej szczęście.Każde z nas wsiadło w swój pociąg i pojechało do domu. Dwa tygodnie później dostałem od niej SMS, który brzmiał mniej więcej tak:

„Kuba, miałeś rację.Wygrałam dwuletni rejs katamaranem dookoła świata!”

Przypominam sobie teraz jak płakała, że całe jej życie legło w gruzach… a dwa tygodnie później skakała z radości, ponieważ wygrała rejs dookoła świata.

Czy Ty masz szansę wygrać dwuletni rejs dookoła świata katamaranem? A może masz szansę na coś lepszego?

pozdrawiam
jakub & salacki net

CZY NA ŚWIAT I NA LUDZI MOŻNA WPŁYWAĆ I JAK, A JEŚLI TAK, TO WIECIE, CO TO MOŻE OZNACZAĆ?
– BĘDZIECIE BOGACI!

teism = ateism

„I don’t like the drugs,
but the drugs like me.”
Marylin Manson