What would you take to he the best?

„Mówił, że człowiek, który zostawia po sobie pamiętnik, źle lub dobrze pisany, byle szczery, przekazuje i daje przyszłym psychologom i powieściopisarzom nie tylko obraz swoich czasów, ale jedynie prawdziwe, ludzkie dokumenty, którym można zaufać. Przewidywał także, że przyszłą formą powieści, będzie wyłącznie forma pamiętnikowa; twierdził na koniec, że kto pisze pamiętnik, ten tem samem pracuje dla swego społeczeństwa i zjednywa sobie prawo do zasługi.” Bez dogmatu – Henryk Sienkiewicz. (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury 1905)

Korzystanie ze stymulantów na receptę, takich jak Adderall, staje się coraz popularniejsze. Jakie są tego przyczyny? 

https://www.filmweb.pl/film/Take+Your+Pills-2018-803456

https://wolnelektury.pl/

He is Badman ! Wszyscy pacjenci poddawani byli zabiegom fizykoterapeutycznym, podczas gdy jedna grupa dodatkowo stosowała terapię inwersji na ławce grawitacyjnej Teeter przez 30 dni. Po zakończeniu badania u osób, które stosowały terapię inwersji
konieczność wykonania operacji spadła o 70,5%!
https://e-rwakulszowa.pl/trakcja-kregoslupa-lawka-inwersyjna/

Wszyscy pacjenci poddawani byli zabiegom fizykoterapeutycznym, podczas gdy jedna grupa dodatkowo stosowała terapię inwersji na ławce grawitacyjnej Teeter przez 30 dni. Po zakończeniu badania u osób, które stosowały terapię inwersji konieczność wykonania operacji spadła o 70,5%!

https://e-rwakulszowa.pl/trakcja-kregoslupa-lawka-inwersyjna/

Dam pracę. Sprzątanie powierzchni biurowej.
Pisać na adres:

Miałem kiedyś przygodę, brałem wtedy udział w eliminacjach do programu BAR emitowanego w telewizji. Byłem we Wrocławiu. Do sali, gdzie była komisja eliminacyjna wszedłem ja, jakiś chłopak i dziewczyna.

Po wyjściu z sali ta dziewczyna, która była z nami rozpłakała się, ponieważ uważała,że została potraktowana przez komisję eliminacyjną w naprawdę paskudny sposób.W gruncie rzeczy nikt poza nią tego nie widział, ale ona była przekonana, że została upokorzona i nigdy więcej nie otrzyma takiej szansy, aby się pokazać w TV. Płakała później przez pół nocy, kiedy siedzieliśmy na dworcu PKP czekając na nasze pociągi. Siedzieliśmy razem we trójkę przy stoliku, a ona użalała się nad sobą.

Miałem przy sobie książkę o niezwykłych zbiegach okoliczności i o tym, że marzenia się spełniają. Książka w stylu “Moc podświadomości” ale nie pamiętam jaki to dokładnie był tytuł. Dałem jej książkę i powiedziałem, że przyniesie jej szczęście.Każde z nas wsiadło w swój pociąg i pojechało do domu. Dwa tygodnie później dostałem od niej SMS, który brzmiał mniej więcej tak:

„Kuba, miałeś rację.Wygrałam dwuletni rejs katamaranem dookoła świata!”

Przypominam sobie teraz jak płakała, że całe jej życie legło w gruzach… a dwa tygodnie później skakała z radości, ponieważ wygrała rejs dookoła świata.

Czy Ty masz szansę wygrać dwuletni rejs dookoła świata katamaranem? A może masz szansę na coś lepszego?

pozdrawiam
jakub & salacki net

O mnie:
Jestem tylko zwykłym człowiekiem. Czego się po mnie spodziewasz?